Vezetői kommunikációs TESZT

Komoly hasznot tudok hozni mikro- és kisvállalkozás vezetőknek. Ezért kérlek, hogy a tesztet és a kiértékelést vedd komolyan!

A vezetői kommunikációs teszt kiértékelésének és az eredménynek egy 30 perces konzultáció során történő, online megbeszélésének díja 5.000,-Ft. Csak akkor töltsd ki a tesztet, ha számodra van annyira fontos a vezetői kommunikációd, hogy rászánod ezt az összeget. (Megjegyzés: egyéni konzultációs óradíjam ennél jóval magasabb.)

A tesztből a vezetői kommunikációd hatékonyságára vonatkozó hasznos visszajelzést fogok küldeni neked, e-mailben.

A teszt kitöltése körülbelül 15 percet vesz igénybe.

61 kérdésre kell “csípőből” Inkább egyetértek/Inkább nem értek egyet válaszokat adnod.

A teszt kiértékelését manuálisan csinálom. Ezért az eredményt nem azonnal, hanem legfeljebb 72 órán (a leggyakrabban pár órán) belül küldöm. Ehhez türelmedet kérem.

A teszt végén be fogom kérni a keresztnevedet és az e-mail címedet (hogy tudjam hová küldeni a teszt értékelését).

A cél az, hogy nagyobb teljesítményt hozz ki az embereidből anélkül, hogy megbántanád őket. Ehhez tudlak hozzásegíteni.

A kitöltött tesztet csak a fenti díj beérkezését követően értékelem ki, 72 órán belül.

A jelzett díjat banki utalással tudod kiegyenlíteni, előre:

Kedvezményezett: Boér György Tamás E.V.

Összeg: 5000 Ft

Közlemény: “Vez.komm.teszt”, és írd be az e-mail címed is, amit a teszt végén is majd meg fogsz adni